LDK-ja thërret konferencë për media

0 minutes, 21 seconds Read

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë këtë të martë konferencë për media.

Konferenca pritet të fillojë nga ora 12:00 dhe do të mbahet në selinë qendrore të LDK-së.

Arsyet e thirrjes së kësaj konference nuk janë bërë të ditura në njoftimin e tyre.

Kujtojmë se konferencë për media nga ora 10:00 ka thirrur edhe partia tjetër opozitare, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

Publikime te ngjashme