fbpx

Category: Stil

1 2 3 6 10 / 54 POSTS
Pesë gjërat që çiftet duhët t’i bëjnë për një marrëdhënie të gjatë

Pesë gjërat që çiftet duhët t’i bëjnë për një marrëdhënie të gjatë

Nëse doni ta bëni një marrëdhënie të zgjasë ju duhet të bëni shumë për [...]
Pacolli e zbulon recetën e lumturisë, e ndan atë me miqtë në Facebook

Pacolli e zbulon recetën e lumturisë, e ndan atë me miqtë në Facebook

Deputeti i Kuvendit të Kosovës njëherësh kryetar i AKR-së, Behgjet Pac [...]
A do të ndryshojë sërish ora këtë vit?

A do të ndryshojë sërish ora këtë vit?

Të dielën më 29 mars në orën 2 të natës, kthehet ora verore. Akrepat [...]
Si ta menaxhoni zemërimin në rast se ziheni me kolegët e punës?!

Si ta menaxhoni zemërimin në rast se ziheni me kolegët e punës?!

Ju mund të mendoni se shfryrja e zemërimit tuaj është e shëndetshme, s [...]
Nëntë lloje të grave me të cilat shumica e burrave nuk mund të përshtaten!

Nëntë lloje të grave me të cilat shumica e burrave nuk mund të përshtaten!

Mungesa e komoditetit në një marrëdhënie, e bën atë të mos funksionojë [...]
Gratë duhet të dalin të pakten dy herë në javë me shoqërinë për të qenë mirë

Gratë duhet të dalin të pakten dy herë në javë me shoqërinë për të qenë mirë

Të dalësh me shoqërinë të paktën dy herë në javë bën shumë mirë për sh [...]
Sa minuta iu duhet që të bini në gjumë? Kjo tregon se a keni probleme me shëndetin dhe çfare

Sa minuta iu duhet që të bini në gjumë? Kjo tregon se a keni probleme me shëndetin dhe çfare

Të rrallë janë ata njerëz që i zë gjumi sapo mbështesin kokën në jastë [...]
“Vigjilenca online”, një studim i ri tregon sa është i dëmshëm për trurin tuaj

“Vigjilenca online”, një studim i ri tregon sa është i dëmshëm për trurin tuaj

Kur të zbuloni se çfarë i bën trurit tuaj të qenit vazhdimisht ‘online [...]
Të flasësh me veten është shenjë inteligjence

Të flasësh me veten është shenjë inteligjence

Mund të të ketë ndodhur edhe ty që po lexon këtë artikull. Mund ta kes [...]
7 këshilla praktike që ndikojnë te çdo grua të dojë më shumë veten!

7 këshilla praktike që ndikojnë te çdo grua të dojë më shumë veten!

Praktikimi i dashurisë për veten mund të jetë sfidues për shumë prej n [...]
1 2 3 6 10 / 54 POSTS