fbpx

Category: Kuzhina

1 2 3 10 / 27 POSTS
Ushqimet për pastrimin rrënjësor të mushkërive

Ushqimet për pastrimin rrënjësor të mushkërive

Përkujdesja për mushkëritë është një hap i shkëlqyer që mundëson mbroj [...]
Fruti që ju qetëson nervat dhe përmirëson humorin, konsumojeni patjetër!

Fruti që ju qetëson nervat dhe përmirëson humorin, konsumojeni patjetër!

Ndodh që përjetoni zënka të ndryshme dhe humori juaj prishet. Megjitha [...]
Mëngjesi ideal: Çfarë duhet dhe nuk duhet të hani

Mëngjesi ideal: Çfarë duhet dhe nuk duhet të hani

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, megjithëse të ushqyerit [...]
Si ta përgatisni tavën e sofrës së Prizrenit në kushte shtëpie!

Si ta përgatisni tavën e sofrës së Prizrenit në kushte shtëpie!

Është një recetë e vjetër po aq sa edhe zakonet popullore shqiptare. N [...]
Zbuloni kur është koha e duhur për të ngrënë mëngjes

Zbuloni kur është koha e duhur për të ngrënë mëngjes

Mëngjesi është pa kurrfarë dyshimi vakti më i rëndësishëm për shëndeti [...]
Pse mjekët e rekomandojnë që të pini ujë me feta kastraveci?

Pse mjekët e rekomandojnë që të pini ujë me feta kastraveci?

Një depozitë e vërtetë vlerash ushqyeese, ja përse mjekët ju rekomando [...]
Receta e shëndetshme – Sallata me lakër dhe kos

Receta e shëndetshme – Sallata me lakër dhe kos

Përveç shijes së veçantë, lakra ka nivelet më të larta të antioksidant [...]
Receta e ditës – Pastiço me mish të grirë

Receta e ditës – Pastiço me mish të grirë

Provoni të përgatisni recetën e pastiços me mish të grirë dhe krem qum [...]
Sytliaç me çokollatë dhe banane

Sytliaç me çokollatë dhe banane

Ëmbëlsirë e shëndetshme dhe e parezistueshme, e cila përgatitet shumë [...]
5 ushqime që nuk duhet t’i lani kurrë

5 ushqime që nuk duhet t’i lani kurrë

Të gjithë e dijmë se sa e rëndësishme është që t’i lajmë ushqimet para [...]
1 2 3 10 / 27 POSTS
x