fbpx

Category: Maqedoni e veriut

1 2 3 6 10 / 56 POSTS
Ahmeti fton në takim të përbashkët Selën, Kasamin, Thaçin dhe Gashin

Ahmeti fton në takim të përbashkët Selën, Kasamin, Thaçin dhe Gashin

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, i ka ftuar në takim të përbashkët Ziadin [...]
Taravari: Nëse mandatar është Naser Ziberi, do hymë në qeveri me BDI-në

Taravari: Nëse mandatar është Naser Ziberi, do hymë në qeveri me BDI-në

Aleanca për Shqiptarët do të pranonte të ishte pjesë e qeverisë së re [...]
Takimi Zaev – Ahmeti, ‘çka po zihet’ për formimin e Qeverisë së re?!

Takimi Zaev – Ahmeti, ‘çka po zihet’ për formimin e Qeverisë së re?!

Liderët vazhdojnë takimet me qëllim sigurimin e shumicës së re Parlame [...]
Maqedoni Veriore, 6 viktima dhe 113 raste të reja me COVID-19

Maqedoni Veriore, 6 viktima dhe 113 raste të reja me COVID-19

Gjashtë viktima, 113 raste të reja dhe 259 pacientë të shëruar është b [...]
MPB shpall konkurs për pranim të 500 policëve të rinj

MPB shpall konkurs për pranim të 500 policëve të rinj

Ministria për Punë të Brendshme në Maqedoninë e Veriut ka publikuar sh [...]
Kreu i BFI-së në Maqedoninë e Veriut infektohet me COVID-19

Kreu i BFI-së në Maqedoninë e Veriut infektohet me COVID-19

Kreu i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoninë e Veriut, Shaqir Fetahu [...]
Maqedoni e Veriut, organizohet marsh protestues kundër “vjedhjes së votës shqiptare”

Maqedoni e Veriut, organizohet marsh protestues kundër “vjedhjes së votës shqiptare”

Koalicioni “Tash është koha” i përbërë nga partitë politike Aleanca pë [...]
1025 teste në Maqedoninë e Veriut, 128 raste të reja me COVID-19

1025 teste në Maqedoninë e Veriut, 128 raste të reja me COVID-19

Gjashtë viktima dhe 128 të infektuar nga koronavirusi është bilanci i [...]
1 2 3 6 10 / 56 POSTS