Category: Magazina

1 2 3 68 10 / 671 POSTS
Rita Ora me të dashurin fotografohen duke pritur në radhë për koncertin e Rolling Stones

Rita Ora me të dashurin fotografohen duke pritur në radhë për koncertin e Rolling Stones

Rita Ora dhe Taika Waititi dukeshin shumë komodë ndërsa ndoqën koncert [...]
Sa pagoi Elita për ta shijuar hamburgerin te Nusreti

Sa pagoi Elita për ta shijuar hamburgerin te Nusreti

Më 14 tetor të vitit 2014, në orën 21:27 është ndërprerë ndeshja Serbi [...]
“Ndoshta edhe po lind diçka mes neve”, Graniti flet për lidhjen me Fifin

“Ndoshta edhe po lind diçka mes neve”, Graniti flet për lidhjen me Fifin

Fifi dhe Graniti gjatë kësaj nate të spektaklit janë ftuar në dhomën e [...]
Kim flet për Kanye dhe video-kasetën seksuale që e bëri të famshme

Kim flet për Kanye dhe video-kasetën seksuale që e bëri të famshme

Kim Kardashian West mbajti një monolog qesharak në fillim të debutimit [...]
Fjolla Morina bën tjetër paraqitje provokues në Instagram, vë në pah linjat trupore

Fjolla Morina bën tjetër paraqitje provokues në Instagram, vë në pah linjat trupore

Fjolla Morina është bërë aktive në rrjetet sociale, pas një pauze të g [...]
Rita Ora i ka mësuar shqip të dashurit – ja si e thërret ky i fundit

Rita Ora i ka mësuar shqip të dashurit – ja si e thërret ky i fundit

Këngëtarja shqiptare me famë botërore botërore, Rita Ora, tash e sa ko [...]
Çifti i parë në BB VIP? Banorët fillojnë ta ngacmojnë  Beniaden

Çifti i parë në BB VIP? Banorët fillojnë ta ngacmojnë Beniaden

Gazetarja shqiptare, Paloma ka pyetur modelen, Beniada se kush është d [...]
1 2 3 68 10 / 671 POSTS