fbpx

Category: Magazina

1 2 3 55 10 / 550 POSTS
Donald Veshaj reagon pas imazhit të përbashkët me Bora Zemanin: Një hudhër për siguri

Donald Veshaj reagon pas imazhit të përbashkët me Bora Zemanin: Një hudhër për siguri

Mbrëmjen e sotme (e martë) Bora Zemani bëri postimin e shumëpritur nga [...]
Dalin foto kompromentuese. Pique dhe Shakira gati të kacafyten në jaht, në sytë e dy djemve

Dalin foto kompromentuese. Pique dhe Shakira gati të kacafyten në jaht, në sytë e dy djemve

Disa foto që po shpërndahen në rrjetet sociale janë bërë tejet “virale [...]
Beatrix Ramosaj merr një propozim nga aktori i njohur spanjoll

Beatrix Ramosaj merr një propozim nga aktori i njohur spanjoll

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka 710 mijë ndjekës në Instagram, [...]
Elektrizoi Tiranën me flamurin shqiptar, Rama falenderon Rita Orën dhe zbulon si e thërret

Elektrizoi Tiranën me flamurin shqiptar, Rama falenderon Rita Orën dhe zbulon si e thërret

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka [...]
Një bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe Dua Lipën?! Ja si përgjigjet Rita Ora!

Një bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe Dua Lipën?! Ja si përgjigjet Rita Ora!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka dhënë një konferencë [...]
Vdes aktorja e njohur turke e serialit ‘Më fal’

Vdes aktorja e njohur turke e serialit ‘Më fal’

Ajo e njohur për publikun shqiptar u bë me rolin e Elmas, në serialin [...]
Dafina Zeqiri dhe Drin Zatriqi zihen keq në rrjetet sociale! Eskalojnë në sharje e ofendime

Dafina Zeqiri dhe Drin Zatriqi zihen keq në rrjetet sociale! Eskalojnë në sharje e ofendime

Dafina Zeqiri dhe ish-menaxheri saj kanë filluar një ‘luftë virtuale’ [...]
1 2 3 55 10 / 550 POSTS
x