fbpx

Category: Sport

1 2 3 61 10 / 608 POSTS
Dardanët të gatshëm për ta përkrahur ekipin, kanë udhëtuar në Belfast për fitore

Dardanët të gatshëm për ta përkrahur ekipin, kanë udhëtuar në Belfast për fitore

Dardanët kanë bërë të ditur se janë të gatshëm për ndeshjen që Kos [...]
Në përballjën me Izraelin Shqipëria straton me këtë formacion!?

Në përballjën me Izraelin Shqipëria straton me këtë formacion!?

Shqipëria është gati. Kuqezinjtë prej ditës së djeshme kanë zbarkuar n [...]
Historike: Shqipëria kampione bote në mundje, Abakarov ngre flamurin kuqezi në Beograd

Historike: Shqipëria kampione bote në mundje, Abakarov ngre flamurin kuqezi në Beograd

Mundësi që përfaqëson Shqipërinë në Botërorin që po zhvillohet në Beog [...]
Pamje të rralla, trajneri i njohur i pushtuar nga “xhindët”…?!

Pamje të rralla, trajneri i njohur i pushtuar nga “xhindët”…?!

Reagimet e trajnerëve shpesh janë në qendër të vëmendjes së fotografëv [...]
Ndeshja e madhe në Champions, Barcelona zbarkon në Munih, vëmendja te Lewandowski

Ndeshja e madhe në Champions, Barcelona zbarkon në Munih, vëmendja te Lewandowski

Barcelona tanimë ndodhet në Munih dhe është gati për ndeshjen e madhe [...]
Zyrtare: UFC nënshkruan kontrate 5-vjeçare me fenomenin e rrjeteve sociale Hasbulla

Zyrtare: UFC nënshkruan kontrate 5-vjeçare me fenomenin e rrjeteve sociale Hasbulla

Hasbulla Magomedov ka nënshkruar kontratë pesë-vjeçare me UFC-në. N [...]
1 2 3 61 10 / 608 POSTS
x