Category: Sporti ndërkombëtar

1 2 3 34 10 / 339 POSTS
Distria Krasniqi do të shpërblehet me 100 mijë euro për medaljën e artë!

Distria Krasniqi do të shpërblehet me 100 mijë euro për medaljën e artë!

Distria Krasniqi ka ngritur emrin e Kosovës në nivelin më të lartë spo [...]
FIFA planifikon një revolucion: 5 rregullat e reja wë mund të ndryshojnë Futbollin

FIFA planifikon një revolucion: 5 rregullat e reja wë mund të ndryshojnë Futbollin

Mundo Deportivo raporton se FIFA është duke punuar që të bëjë disa ndr [...]
Serie A i hap stadiumet në kapacitet prej 50%

Serie A i hap stadiumet në kapacitet prej 50%

Serie A është duke punuar për t’ua mundësuar klubeve t’i mbushin stadi [...]
Mourinjo me kritika të ashpra për Southgate: “nuk mund t’i lihet fati i një kombi një 19 vjeçari”

Mourinjo me kritika të ashpra për Southgate: “nuk mund t’i lihet fati i një kombi një 19 vjeçari”

“Azzurrët” arritën të mposhtin Anglinë në finalen e “Wembley”, në ndes [...]
Kupa në Romë, Anglia në “Home”😅

Kupa në Romë, Anglia në “Home”😅

Axurët kanë mposhtur Anglinë pas ekzekutimit të penalltive me rezultat [...]
Italia është kampioni i ri i Europës, e fiton dramën me penallti!

Italia është kampioni i ri i Europës, e fiton dramën me penallti!

Italia është Kampioni i ri i Evropës. Axurët kanë mposhtur Anglinë [...]
Përfundon pjesa e parë, Anglia në epërsi ndaj Italisë

Përfundon pjesa e parë, Anglia në epërsi ndaj Italisë

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së EURO 2020 mes Italisë dhe Angl [...]
1 2 3 34 10 / 339 POSTS