fbpx

Category: Shqiperi

1 2 3 137 10 / 1369 POSTS
Rama premton sërish rritje rrogash: Kategoritë që do përfitojnë

Rama premton sërish rritje rrogash: Kategoritë që do përfitojnë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë një komunikimi në rrjetet so [...]
Andi Bushati: S’duhet të kemi frikë nga Rusia, por nga SHBA. Uashingtoni është sot armiku ynë

Andi Bushati: S’duhet të kemi frikë nga Rusia, por nga SHBA. Uashingtoni është sot armiku ynë

“Financimet e Kremlinit”… “ndikimi i Moskës”, “rreziku rus”… Ambasador [...]
Dalin pamjet e vrasjes së Pjerin Xhuvanit para zgjedhjeve të 25 prillit në Elbasan

Dalin pamjet e vrasjes së Pjerin Xhuvanit para zgjedhjeve të 25 prillit në Elbasan

Kanë dalë për herë të parë pamjet nga momenti i vrasjes së Pjerin Xhuv [...]
Vatikani nxjerr monedhën e veçantë me vlerë 2 euro me portretin e Nënë Terezës

Vatikani nxjerr monedhën e veçantë me vlerë 2 euro me portretin e Nënë Terezës

Para pak ditësh, ishte 6-vjetori i Shenjtërimit të Nënë Terezës, Vatik [...]
Shqipëria dhe Rusia përplasën për Kosovën në OKB, Hoxha: Po gaboni rëndë!

Shqipëria dhe Rusia përplasën për Kosovën në OKB, Hoxha: Po gaboni rëndë!

Kosova përplasi në Këshillin e Sigurimit ambasadorin e Rusisë në O [...]
Ish presidentët e Kosovës e Shqipërisë shkojnë në Hagë për vizitë te ish krerët e UÇK-së

Ish presidentët e Kosovës e Shqipërisë shkojnë në Hagë për vizitë te ish krerët e UÇK-së

Mbërrijnë në Hagë, ish presidentët, për të vizituar ish krerët e UÇK-s [...]
1 2 3 137 10 / 1369 POSTS
x