Category: Lajme

1 2 3 1,145 10 / 11444 POSTS
Vjosa Osmani e Brnabiq “zihen”, ja se çfarë ka ndodhur mes tyre!

Vjosa Osmani e Brnabiq “zihen”, ja se çfarë ka ndodhur mes tyre!

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq tha sot pas takimit në samitin v [...]
“Dy rrugë i ka Kurti, ose ka me shku në shpi ose ka me pranu..”

“Dy rrugë i ka Kurti, ose ka me shku në shpi ose ka me pranu..”

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka reaguar në lidhje [...]
Gërvalla para ministrave të huaj: Pavarësia e Kosovës është punë e kryer dhe nuk zhbëhet

Gërvalla para ministrave të huaj: Pavarësia e Kosovës është punë e kryer dhe nuk zhbëhet

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës Do [...]
Shkarkohet ministri malazez që mohoi gjenocidin e Srebrenicës

Shkarkohet ministri malazez që mohoi gjenocidin e Srebrenicës

Parlamenti i Malit të Zi, të enjten në mbrëmje, shkarkoi ministrin e D [...]
Baton Haxhiu tregon kush është kryetari i duhur për të udhëhequr PDK-në!

Baton Haxhiu tregon kush është kryetari i duhur për të udhëhequr PDK-në!

Gazetari Baton Haxhiu, në emisionin Pressing të T7, ka folur për zgjed [...]
Kërcënohet deputetja e PDK-së

Kërcënohet deputetja e PDK-së

Deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha, ka thënë sot se ka pranuar kërcënim n [...]
Bedri Hamza kandidat i PDK-së për kryetar të Mitrovicës

Bedri Hamza kandidat i PDK-së për kryetar të Mitrovicës

Zërave se Bedri Hamza mund të tërhiqet nga gara për Mitrovicën, po iu [...]
Hoxhaj thotë t’i kenë siguruar nënshkrimet për ta quar Osmanin në Kushtetuese!

Hoxhaj thotë t’i kenë siguruar nënshkrimet për ta quar Osmanin në Kushtetuese!

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka njoftuar se [...]
Zeka: “Kushtetuesja do ta rrëzoj Vjosa Osmanin?!

Zeka: “Kushtetuesja do ta rrëzoj Vjosa Osmanin?!

Presidentja e vendit Vjosa Osamani të hënën shkarkoi nga detyra e krye [...]
1 2 3 1,145 10 / 11444 POSTS