fbpx

Category: Sporti vendor

1 2 3 12 10 / 114 POSTS
AC Milani mposhtë në udhëtim Napolin, Ibrahimovic realizon dygolësh

AC Milani mposhtë në udhëtim Napolin, Ibrahimovic realizon dygolësh

AC Milani ka arritur të fitojë derbin ndaj rivalit lokal, Napoli në ku [...]
Kosova fiton minimalisht ndaj Moldavisë për t’i dhënë fund serisë me rezultate negative

Kosova fiton minimalisht ndaj Moldavisë për t’i dhënë fund serisë me rezultate negative

Ka ardhur më në fund fitorja e parë e Kosovës në vitin 2020. ‘Dardanët [...]
Shqipëria e mposht Bjollorusinë, fiton në “Air Albania” dhe kalon në Ligën B

Shqipëria e mposht Bjollorusinë, fiton në “Air Albania” dhe kalon në Ligën B

Shqipëria ka arritur ta mposhtë Kombëtaren e Bjellorusisë dhe të pozic [...]
Një penallti e dyshimtë i shkakton humbjen Kosovës

Një penallti e dyshimtë i shkakton humbjen Kosovës

Kosova humbi 2:1 sfidën kundër Sllovenisë në Ligën C në Ligën e Kombev [...]
VIDEO/ Fitore e rëndësishme për Shqipërinë, tani me sytë nga Bjellorusia

VIDEO/ Fitore e rëndësishme për Shqipërinë, tani me sytë nga Bjellorusia

Shqipëria ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në ndeshjen e sot [...]
Ismet “Baba” provokon keq Prishtinën, i shkruan një koment të panevojshëm

Ismet “Baba” provokon keq Prishtinën, i shkruan një koment të panevojshëm

Me rikthimin e fuqishëm sot me Ballkanin ndaj Prishtinës, Ismet Baba v [...]
1 2 3 12 10 / 114 POSTS