Kryetari i Gjilanit thërret konferencë të jashtëzakonshme, publikon disa keqpërdorime

0 minutes, 19 seconds Read

Kryetari i komunës së Gjilanit, Alban Hyseni ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme për media.

Gjatë ditës së sotme, Hyseni pritet që para mediave të flas në lidhje me disa keqpërdorime të gjetura së fundi si dhe dërgimin e lëndës për padi.

Konferenca është parashikuar të mbahet nga ora 16:00, në zyrën e Hysenit./Lajmi.net

Publikime te ngjashme