Nëna braktis fëmijët, arrestohet nga Policia e Kosovës

0 minutes, 17 seconds Read

Policia ka arrestuar një femër të dyshimtë në Hajvali, pasi që e njëjta me vet-dëshirë i ka braktisur fëmijët e saj dhe e njëjta ka kërkuar që fëmijët t’i dërgojë te ish-bashkëshorti.
Pas intervistimit, me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje./Lajmi.net

Publikime te ngjashme