Kategoria: Sport

Modelja publikon komunikimin me Ronaldon: Më tha se do të mi kafshonte… (FOTO)

Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit....

Del video e Ronaldos duke motivuar bashkëlojtarët para fillimit të pjesës së dytë

Ashtu siç bëri në Real Madrid në shumë raste, Cristiano Ronaldo e udhëhoqi Juventusin deri në fazën e ardhshme të Ligës së Kampionëve. Juve kishte një mal...

S’përmbahet Ronaldo, ia kthen Simeones edhe festimin me “topa”

Cristiano Ronaldo e mposhti dy herë Diego Simeonen mbrëmjen e së martës në Ligën e Kampionëve, me futboll dhe me festim. Përveç se e eliminoi Atletico Madridin...

Zonja e vjetër rikthehet fuqishëm, Ronaldo me het-trik lenë Atletikon jashtë Champions!

Juventusi e ka përmbysur rezultatin ndaj Atletico Madridit në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve duke kaluar në epërsi të përgjithshme prej 3:2 pas dy...

Super Ronaldo, shenon edhe golin e dytë për Juve!

Juventus ka dyfishuar epërsinë në ndeshjen kundër Atletico Madrid. Edhe golin e dytë e shënoi Cristiano Ronaldo në minutën e 49-të. Top kaloi vetëm disa...

Zidane: “Jam këtu sepse e dua klubin dhe e dua presidentin”

Zinedine Zidane u shfaq përpara mediave në prezentimin e tij si trajner i ri i Real Madridit sëbashku me Florentino Perez. Tekniku legjendar theksoi që është i...

Zyrtare: Zidane rikthehet në postin e trajnerit të Real Madridit

Real Madridi e ka shkarkuar nga posti i trajnerit Santiago Solarin, ndërsa në vend të tij është rikthyer legjenda Zinedine Zidane. Konfirmimi është bërë ...

Jose Mourinho po konsiderohet tashmë trajner i Real Madridit

Jose Mourinho duket se e ka të ardhmen e tij të zgjidhur. Kështu së paku raportojnë mediat ne Britaninë e Madhe. Gazeta prestigjioze The Telegraph shkruan se...

Manchester United bën mrekullinë në ‘Parkun e Princave’ ndaj PSG-së, kalon në çerekfinale

Manchester Unitd ka bërë një ndeshje shumë të madhe ndaj PSG-së, duke fituar 3-1, dhe duke kaluar tutje në çerekfinale. United pa dhjetë lojtarë të ekipit së...

Real Madridi kërkon rikthimin e Zinedine Zidanes

Flitej se Juventusi do ta ofrojë në radhët e veta, Zinedine Zidanen, por lajmet e fundit që vijnë nga Spanja, flasin për një rikthim të tij te Real Madridi....