Surpriza e veçantë për Meritonin, babai i tij hyn si ‘i ftuar’ i emisionit! Përlotet Jul Deda

0 minutes, 30 seconds Read

Vëllai i Madh ka përgatitur një surprizë të veçantë sot për Meriton Mjekiqin.

Dhoma e Surprizave sot u kthye në studion e emisionit të Meritonit, ku i ftuar special ishte babai i tij, Sami Mjekiqi.

Ai perferoi me çifteli, ndërsa Meritoni e shoqëri.

“Ishte e nevojshme. Jam shumë i lumtur dhe ju falënderoj”-tha Meritonit.

“Ky e ka përkrahjen tonë, si prind më duket më i miri. I urojmë fitoren Meritonit. I përshëndes gjithë banorët, janë fantastik të gjithë”-tha babai i Meritonit.

Kjo surprizë ka prekur edhe banorin Julian Deda.

Publikime te ngjashme