“Iku Ilnisa dhe i vardisesh Meritonit”/ Juli ia thotë në sy Rikes

1 minute, 53 seconds Read

Pas daljes së Ilnisa Agollit nga “Big Brother VIP3”, Meriton Mjekiqi duket se është afruar sërish me Rike Roçin.

Ndërkohë mbrëmë gjatë një debati me Julian Dedën, aktori i tha modeles se është afruar me moderatorin sepse ka frikë nga nominimi, ndërsa një gjë e tillë është mohuar nga Rike.

“Nëse ke pasur këtë mendim për mua të ma thuaje siç ti kam thënë unë të gjitha mendimet që ke nga fillimi”- iu drejtua banorja, megjithëse aktori tha se tani e ka vënë re këtë gjë.

Roçi tha nuk mban qëndrim me Meritonin sepse atë e ka shok, ndërsa sipas Julit, Rike pas largimit të Ilnisës i është vardisur Meritonit sepse ajo nuk ka me kë të qëndrojë.

Rike: Deda unë nuk është se e mbaj mirë më të gjithë për nominimin por nuk bëj debate false siç i bën ti

Rike: Nuk zihem me njerëz që të dal në prime, sepse s’më intereson fare. Nuk jam si ti që për një palë të brendshme të zihem për 3 muaj. Nëse ke pasur këtë mendim për mua të ma thuaje siç ti kam thënë unë të gjitha mendimet që ke nga fillimi.

Rike: Shyqyr që tani po e nxjerr fytyrën

Juli: Kjo është e dukshme Rike. Ti rri me të tjerët se s’do të të nominojnë.

Juli: Po, sepse ke frikë nga nominimi

Rike: Po o Zot sa fikë që kam

Juli: Prandaj nuk mban asnjë qëndrim

Rike: Nuk mbaj qëndrim me Meritonin? Meritonin e kam shok, ta dish

Juli: Ky është mendimi që unë kam për ty sot

Rike: Unë nuk bëj debate koti siç bën ti. Nuk bën diskutime të logjikshme

Juli: Po sepse ai në raport me atë…

Rike: Deda ti je vetëm me ul njerëzit. Vetëm ty të kemi inteligjent

Juli: Bravo tani nuk bëj më muhabet me ty. Tani e kuptova se ti iu shkon të tjerëve se s’ke me kë rri. Iku Ilnisa dhe iu vardise prapë mbrapa, kjo je ti

Rike: Mendimi jot Deda (Juli largohet)

Publikime te ngjashme