Ronaldo e uron festën e Bajramit: Paqe dhe lumturi në këtë ditë speciale

0 minutes, 13 seconds Read

Cristiano Ronaldo e ka uruar festën e Fitër Bajramit.

Ylli portugez përmes një postimi në Twitter uroi të gjithë besimtarët myslimanë.

“Urime festa e Bajramit. Ju uroj paqe dhe lumturi në këtë ditë speciale”, shkroi ai.

Publikime te ngjashme