“Po m’thojnë mos kno se po knon keq”: Ramush Haradinaj ia jep këngës live

0 minutes, 31 seconds Read

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një interviste në “Një gotë me…” me gazetaren Miranda Shala, ka folur për jetën e tij personale jashtë punës së tij.

Ai është shprehur se gjatë se në kohën e lirë i pëlqen të këndojë, të shohë filma dhe të vizitojë njerëz në oda.

Haradinaj gjatë intervistës ka kënduar edhe këngën me të cilën u bë viral “O moj Kosovë”, duke e ftuar edhe gazetaren për një “duet”.

Për më shumë, ndiqni videon e mësipërme.

Publikime te ngjashme