“Ndyrësirë, pisllëqe” – Ofendime të rënda mes Julit e Eglës

0 minutes, 38 seconds Read

Juli dhe Egla sot në mëngjes kanë ofenduar keq njeri-tjetrin.

Egla e ka quajtur atë ndyrësirë dhe sipas saj ai tregon atributet më femra, shkruan lajmi.net

“Tregoi atributet më femrat, po ikë moj Egla”, i ka thënë Juli.

“Ti tregon burrërinë më gratë”, ia ka kthyer ajo.

“Ti njëherë duhesh të jesh një femër e mirëfilltë, jo kështu që nxjerr nga goja pisllëqe nga më të ndryshmet”, ka vazhduar Juli.

“Ik andej more gjë ndyrë”, i ka thënë Egla, Julit.

“Shko gjë jashtë ato mangësitë e tua dhe futu këtu brenda”, ka vazhduar Juli.

Juli dhe Egla kanë vazhduar duke e ofenduar edhe më keq njeri-tjetrin, dhe nuk kanë kursyer edhe fjalë më të rënda.

Publikime te ngjashme