I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

0 minutes, 24 seconds Read

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë Sara Gjordeni i thotë “Po” Bardhit.

Ish-banorja e Big Brother Vip ka postuar disa foto në rrjetet sociale nga ku ka treguar se Bardhi i është ulur në gjunjë dhe i ka propozuar.

Përgjigjja e saj sigurisht ishte “PO”. Çifti pritet të bëhen për herë të parë prindër të një bebi.

Thash PO, PO, PO!!! Jo thjesht Po”, shkruan Sara krah fotove.

May be an image of 2 people

Publikime te ngjashme