Hyri në fushë për të propozuar të dashurën, tifozi e pëson keq (Video)

0 minutes, 16 seconds Read

Të premten Los Angeles Dodgers luajtën kundër Arizonës dhe një tifoz hyri në fushë për të surprizuar të dashurën e tij, pasi donte t’i propozonte me atë rast.

Kur ai u gjunjëzua në fushë, një person i sigurisë iu vërsul dhe e rrëzoi brutalisht në tokë.

Publikime te ngjashme