Fero përdori dhunë ndaj Arbenitës? Videoja bëhet virale

1 minute, 12 seconds Read

Reperi Fero dhe partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të komentuara të estradës shqiptare.

Dyshja krahas karrierave përkatëse janë aktiv edhe në rrjetet sociale, sidomos në TikTok aty ku shpesh zhvillojnë edhe ‘live’.

Një të fundit çifti e kanë realizuar edhe së fundmi teksa shoqëroheshin edhe nga dy miq të tyre, gjithashtu të njohur në TikTok.

Foto: Instagram

Krahas bisedave që bëjnë, përgjatë këtyre ‘live’ nuk mungojnë as acarimet dhe zënkat që çifti kanë shpesh herë me njëri-tjetrin.

Një rast i tillë ishte edhe këtë herë, kur reperi shihet i nervozuar me modelen dhe madje lë të kuptohet se e gjuan me gjësende në drejtim të saj.

Në video që është bërë virale derisa të dytë ndodhen në dhoma të ndryshme derisa zhvillohej ‘live’ prapa Arbenitës është parë një grua tjetër.

Kjo nuk i ka pëlqyer Feros, i cili ia tërheq vërejtën modeles që të mos shihen persona të tjerë, por kjo nuk ka kaluar me kaq.

Foto: Instagram

Pasi Arbenita largohet nga ‘live’ i saj, reperi shihet i nervozuar teksa gjuan me diçka jashtë kamerës.

Nuk dihet nëse Arbenita ndodhej pranë tij në ato momente, megjithatë shumë persoan në media sociale e kanë konsideruar si përdorim dhune ndaj modeles.

Ndryshe, kujtojmë që çifti janë të martuar dhe bashkë kanë një vajzë./Telegrafi

Publikime te ngjashme