Category: Sporti vendor

1 15 16 17 18 19 170 / 190 POSTS
Shtatë anëtarë të FC Prishtinës rezultojnë pozitiv në COVID-19

Shtatë anëtarë të FC Prishtinës rezultojnë pozitiv në COVID-19

Shtatë anëtarë të FC Prishtinës kanë dalë pozitiv në COVID-19. Këtë [...]
Kastrati: Shqipëria? Jo, e kam bërë zgjedhjen time, kam gjak Kosove

Kastrati: Shqipëria? Jo, e kam bërë zgjedhjen time, kam gjak Kosove

Lirim Kastrati është një nga talentet shqiptarë më të spikatur në Euro [...]
Prishtina fiton Kupën e Kosovës dhe shkon në parakualifikimet e Ligës së Evropës

Prishtina fiton Kupën e Kosovës dhe shkon në parakualifikimet e Ligës së Evropës

Prishtina e ka fituar Kupën e Kosovës, pasi mposhti 1-0 Ballkanin në f [...]
Munishi para ndeshjes ndaj Prishtinës: Respekt gjithkujt, veresi askujt

Munishi para ndeshjes ndaj Prishtinës: Respekt gjithkujt, veresi askujt

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi përmes një statusi ka reaguar para [...]
Prishtina dhe Ballkani të gatshëm për sfidën finale të Kupës së Kosovës

Prishtina dhe Ballkani të gatshëm për sfidën finale të Kupës së Kosovës

Të mërkurën (29 korrik) me fillim nga ora 17:45 në stadiumin “Fadil Vo [...]
Golat e parë të Rashicës dhe Muriqit në Superligën e Kosovës

Golat e parë të Rashicës dhe Muriqit në Superligën e Kosovës

Milot Rashica dhe Vedat Muriqi hapat e parë në karrierën e tyre si fut [...]
1 15 16 17 18 19 170 / 190 POSTS