fbpx

Category: Stil

1 2 3 4 7 20 / 66 POSTS
10 gjëra të dëmshme që prindërit i lejojnë fëmijët t’i bëjnë

10 gjëra të dëmshme që prindërit i lejojnë fëmijët t’i bëjnë

Nëse ka hapësirë të lirë në orarin e fëmijës, mos nxitoni ta mbush [...]
Çfarë duhet të bëni të dielave!

Çfarë duhet të bëni të dielave!

Është ideja juaj e parë për të fjetur në fundjavë dhe të shikoni sa më [...]
Si të dukeni më i mençur derisa flisni

Si të dukeni më i mençur derisa flisni

Me siguri keni dëgjuar dikë të flisni, dhe truri juaj menjëherë ka bër [...]
Përparim Rama tregon se ia ka dizajnuar shtëpinë Rita Orës

Përparim Rama tregon se ia ka dizajnuar shtëpinë Rita Orës

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama, ka folur [...]
Njerëzit që harrojnë qelsat dhe telefonin se ku i kanë lënë, janë super intelegjent!

Njerëzit që harrojnë qelsat dhe telefonin se ku i kanë lënë, janë super intelegjent!

Me siguri ju ka ndodhur këtë javë, dhe nëse nuk do të ishte kjo ndosht [...]
Studimi që tregon se sa para duhet të fitosh në vit për të qenë i lumtur

Studimi që tregon se sa para duhet të fitosh në vit për të qenë i lumtur

Tema mbi ndërlidhjen e pasurisë me lumturinë është nga më të diskutuar [...]
Të flesh në të njëjtën kohë me partnerin është më e rëndësishme sesa mund ta mendoni

Të flesh në të njëjtën kohë me partnerin është më e rëndësishme sesa mund ta mendoni

Disa prej nesh janë ‘bufë nate’ dhe disa të tjerë janë ‘zog mëngjesi’. [...]
Ja si duhet vepruar kur ju kaplon inati

Ja si duhet vepruar kur ju kaplon inati

Situatat në të cilat jeni shumë i zemëruar me dikë zakonisht nuk sjell [...]
Çfarë ndikon në kujtimet tona publikimi i tyre në rrjete sociale

Çfarë ndikon në kujtimet tona publikimi i tyre në rrjete sociale

Një studim i ri, i publikuar së fundmi në “Cyberpsychology, Behavior, [...]
5 shenja që tregojnë se nuk po lëvizni sa duhet

5 shenja që tregojnë se nuk po lëvizni sa duhet

Shpesh ne punojmë më shumë sesa duhet në zyrë, pastaj shohim filma në [...]
1 2 3 4 7 20 / 66 POSTS
x