Olsi Bylykut nuk i del inati, tallet me moderimin e Ledion Liços në Big Brother VIP Albania 3

0 minutes, 53 seconds Read

Olsi Bylyku u largua nga Big Brother VIP Albania 3 në një televotim të papritur, si banori më pak i preferuar i publikut.

Ai u shokua nga ky vendim, teksa duket se aludoi në produksionin, për gjithë ngjarjen që rrodhi.

Me anë të një postimi në Instagram, aktori dhe prezantuesi ironizoi autorët e Big Brother dhe vuri në dyshim vërtetësinë e tyre.

Foto: Screenshot/Instagram

I njëjti u shpreh se nuk mund të dilte përtej vetes së vetë përtej pritshmërive që sipas tij produksioni kishte.

Edhe pse reagimi i Olsit u përkrah nga një pjesë e publikut, kishte edhe të tjerë që e komentuan negativisht.

Foto: Screenshot/Instagram

Për këta të fundit, këngëtari bëri një tjetër reagim, ku nuk e kurseu një kunj për moderimin e Ledion Liços.

“Bëjini pak ‘screenshoot’ profileve që kanë komentuar negativisht tek posti im se janë po të njëjtit në faqet e tjera që komentojnë “moderimi BBV3 është më i miri se çdo vit tjetër”.

Publikime te ngjashme