Ndodh e papritura, Olta puthë Luizin

0 minutes, 27 seconds Read

Banorët e Big Brother Vip Albania sonte kanë përgatitur ballokume.

Pas përfundimit të punës në kuzhinë, një moment interesant ka ndodhur në ballkon në mes Oltës dhe Luizit.

Në videon e publikuar në Instagram shihet teksa Olta puthë Luizin në faqe, ndërsa Kiara mbetet e habitur.

“Hajde të puthë te faqja. Mirë që se pa Kiara se inat do më merrte”, dëgjohet teksa thotë Olta.

“Ky është një bebë moj”, thotë tutje ajo.

Ndërkohë Kiara i shikon dhe qesh me gjestin./Insajderi

Publikime te ngjashme