Ja kush është i dashuri miliarder i Aurela Hoxhës, dalin detaje (FOTO)

1 minute, 1 second Read

Prej disa kohësh, modelja e njohur Aurela Hoxha është zhvendosur në Spanjë. Ajo herë pas here rikthehet në Shqipëri, ku nuk i kursen daljet e saj publike.

Aurela ka zbuluar për fansat e saj se është e angazhuar me biznesin e bikinit, tashmë në tregun ndërkombëtar. Por modelja seksi është mjaft e rezervuar përsa i përket jetës së saj private dhe e ka mbajtur të fshehur njeriun që i ka “rrëmbyer” zemrën.

E mesa duket se veç karrierës dhe ëndrrës për të prekur famën ndërkombëtare, ajo që e mban “peng” në Spanjë është edhe partneri saj prej më shumë se dy vitesh.

“Gazeta Shqiptare” ka mundur të mësojë se Albani prej disa vitesh jeton në Spanjë, ku dhe ka bizneset e tij në fushën e hotelerisë. Djaloshi nga Miloti dhe Aurela janë njohur gjatë pushimeve të saj në Spanjë nga miq të përbashkët.

Që pas takimit të parë, ishte Albani ai që vendosi të vijë drejt Shqipërisë për të kaluar më shumë kohë me të dashurën e tij të re. E pas disa udhëtimesh, çifti vendosi të bashkëjetonte në Spanjë.

Publikime te ngjashme