Vedat Bajrami tregon se a do të bashkohet me Osmanin e Mensurin

0 minutes, 13 seconds Read

Vedat Bajrami, në një prononcim për gazetaren Aurora Sallahu, të emisionit “Canapé” në T7 ka treguar se a do bashkohet prap me Osman Azemin dhe Mensur Safqiun.

Se cila është përgjigja e tij, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Publikime te ngjashme