Valon Syla: O populli i Albin Kurtit, çonu e mbrone se u ngulë keq

0 minutes, 36 seconds Read

Gazetari dhe analisti, Valon Syla pas arrestimeve të fundit në lidhje me aferën e grurit dhe të vajit, ka thënë “o populli i Albin Kurti, çonu mbrone edhe pak nepër internet e rrjete sociale, se shkoj poshtë lideri pagabueshëm.”

Syla përmes një postimi në Facebook ka vazhduar duke thënë “çonu e jepjani edhe një hov e mbrone…se u ngulë keq.”

Postimi i plotë:

O poplli i Albin Kurtit. Çunu mbrone edhe pak nëpër internet e rrjete sociale, se shkoj poshtë Lideri i pagabueshëm, mëshiruesi i përgjithshëm shqiptar.

Çunu jepjani edhe një hov e mbrone… se u ngulë keq.

E ju tjerët nginu Vetëvendosje…

Armiku nuk flen.

Publikime te ngjashme