Tragjedia e familjes kosovare në lumin Lepenc, dalin emrat e viktimave

0 minutes, 31 seconds Read

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka reaguar pasi një veturë me targa të Kosovës me 4 persona kanë rënë në lumin Lepenc në Maqedoninë e Veriut.

Një prej tyre ka arritur të dalë nga vetura, ndërsa tre të tjerët jo.

Pacolli njoftoi se në kētë tragjedi kanë vdekur Naim, Merita dhe Ermal Pacolli.

Postimi i plotë:

E përjetoi me dhimbje. 😡😡😡 tragjedinë e familjes Pacolli, këtë mbrëmje në Maqedoni ku Naim, Merita dhe
Ermal Pacolli,

humben jetë. Zoti i mëshiroftë të ndjeret e Shkëlqimit i uroi shërim të shpejtë.

Lutem për këtë familje!🙏🙏🙏

Publikime te ngjashme