Stresi zbulon se çfarë ka bërë me 160 mijë eurot e fituara në Big Brother Vip Kosova

0 minutes, 31 seconds Read

Stresi u shpall fitues i Big Brother Vip Kosova duke fituar edhe çmimin e madh prej 160 mijë eurove.

Ndonëse kanë kaluar disa muaj fansat dhe ndjekësit e tij janë interesuar se ku janë paratë dhe si i ka shpenzuar ato.

Pasi reperi hodhi një foto me shumë bankënota dhe dikush nga ndjekësit e pyeti nëse këto janë paratë e fituara nga Big Brother.

E Stresi nuk ka përtuar që të japë përgjigjen e tij.

‘Lekët e pastra nuk preken kurrë’, është shprehur ai me doza humori.

Mesa duket, vendin atyre s’ua ka bërë ende.

Publikime te ngjashme