Rina Balaj shfaqet provokuese, pozon gjysmë e zhveshur nga vaska

0 minutes, 44 seconds Read

Këngëtarja Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Krahas projekteve muzikore, Rina është tejet e përfolur edhe për jetë private dhe imazhet që ndan me fansat në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, artistja nga Istogu mori vëmendje me postimin e një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Rina vendosi të risjellte një imazh që u realizua kohë më parë ku ajo shihet e gjysmë e zhveshur teksa relakohet në vaskë.

Ajo që gjithashtu tërhoqi vëmedje ishte ngjyra e kaltër e flokëve që Rina kishte në atë kohë.

Foto: Rina Balaj/Instagram

“Kur ndihesha kaltër”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e fotos.

Ndryshe, aktualisht këngëtarja po shijon suksesin e këngës më të re “Fullerante” që solli pak ditë më parë të kompletuar edhe me videoklip./Telegrafi

Publikime te ngjashme