Qeni që frikësohet prej shkallëve, bëhet hit në rrjetet sociale

0 minutes, 38 seconds Read

Një qenush Golden Retriever i quajtur Bodie është bërë një sensacion viral në rrjetin social TikTok.

Ponari i tij tregoi se si nuk mund të zbresë shkallët dhe leh tek ata sikur të ketë frikë prej tyre.

Videoja ka mbledhur më shumë se 800 mijë shikime.

Në video shihet qeni duke iu afruar shkallëve, më pas duke ikur dhe duke leh.

“Shumë e lezetshme”, “Gjëja më e lezetshme që kam parë ndonjëherë”, janë vetëm disa nga komentet që njerëzit kanë bërë nën postim./Telegrafi

@goodboybodie Replying to @jimmy_thetulip the update on Bodie’s stair journey you all have been waiting for! #goldenretriever #goldenretrieverlife #dogsoftiktok #puppytiktok #goldenlife #goldenpuppy #foryou #fyp #xyzbca #goldenretrieverpuppy #puppylove #goodboybodie ♬ Funny Song – Cavendish Music

Publikime te ngjashme