Publikohet kënga “Falëm” nga Arta Kabashi dhe Romeo Veshaj

0 minutes, 58 seconds Read

Në një bashkëpunim që u nis nën muret e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, këngëtarja Arta Kabashi dhe konkurrenti i tanishëm i “Big Brother Vip Albania”, Romeo Veshaj, kanë sjellë në publik një projekt të ri muzikor.

Kënga, e cila titullohet “Falëm”, ka marrë jetë brenda shtëpisë së “Big Brother” dhe tashmë është publikuar për të gjithë adhuruesit e muzikës.

Kjo këngë e re u publikua sot (e shtunë), duke shënuar një kapitull të ri për dy artistët që kanë kaluar një kohë së bashku në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”.

Në videoklip, pamjet e Arta Kabashit pas mikrofonit janë të ngjashme me ato emocione të forta që ajo përcillte ndërsa këndonte brenda mureve të shtëpisë.

Prania e saj në skenë dhe interpretimi i këngës “Falëm” transmetojnë thellësinë e ndjenjave dhe pasionin që ajo ndjen për muzikën.

Ky projekt muzikor pritet të tërheqë vëmendjen e fansave të dy artistëve dhe gjithashtu të atyre që kanë ndjekur me interes zhvillimet e BBVA./Telegrafi

Publikime te ngjashme