Presidenti Begaj viziton Shtëpinë e të Moshuarve në Suharekë (pamje)

0 minutes, 18 seconds Read

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj sot ka vizituar Shtëpinë e të Moshuarve në Gjinoc të Suharekës.

Kryetari Bali Muharremaj ka ndarë pamje nga vizita e tij.

Në Shtëpinë e të Moshuarve u prit edhe nga Halil Kastrati dhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli.

Ata panë nga afër shtëpinë si dhe biseduan me banorët.

Publikime te ngjashme