Pamje kur lokali i babait të Noizy-t në Durrës u përfshi nga flakët (Video)

0 minutes, 21 seconds Read

Ky është momenti, kur lokali në pronësi të babait të reperit Rigels Rajku është përfshirë nga flakët.

Sikundër duket nga pamjet amatore të filmuara në orët e para të mëngjesit, por dhe nga foto e siguruar nga Euronews Albania, dëmet janë të konsiderueshme.

Gjithçka në bar-restorant është shkrumbuar prej zjarrit që paraprakisht dyshohet se nisi si pasojë e një shkëndije elektrike.

Publikime te ngjashme