Gold AG dhe Meda sjellin këngën e re “Epopeja e Dukagjinit”

0 minutes, 36 seconds Read

Gold AG dhe Meda kanë sjell së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Epopeja e Dukagjinit” mban titullin kjo këngë, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti e muzika janë realizuar nga vetë reperi me orkestrim nga Alban Furtuna.

Foto: Screenshot/YouTube

Për videon ndërkohë është kujdesur produksioni, MProduction.

Të plotë tashmë këngën mund ta gjeni në YouTube si dhe në platformat e tjera muzikore.

Foto: Screenshot/YouTube

Arian Agushi (emri i vërtetë) këtë kohë ka qenë tejet i angazhuar me projekte muzikore të reja.

Të njëjtit numërojnë fansa të shumtë, meqë janë në skenë prej shumë vitesh.

https://www.youtube.com/watch?v=b2uQfhZlmI4

Publikime te ngjashme