Pamje/ Dy trupa njerëzish brenda veturës në Lepenc

0 minutes, 26 seconds Read

Ekipet e shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin në sipërfaqe veturën që ndodhej brenda lumit Lepenc.

Vetura është e familjes nga Kosova dhe brenda saj janë konfirmuar dy trupa njerëzish. Për trupin e tretë nuk ka konfirmim.

“Nga këtu shoh dy trupa njerëzish. Trupin e tretë do e shohim kur të afrohet vetura dhe të fillojë punën prokuroria”, tha gazetari Furkan Saliu në edicionin e lajmeve.

Klan Macedonia ka publikuar fotografi të “BMW” e cila është nxjerrë në sipërfaqe./Indeksonline/

Publikime te ngjashme