Olta Gixhari vjen me një tjetër paraqitje atraktive në Instagram

0 minutes, 42 seconds Read

Aktorja e njohur, Olta Gixhari po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 krahas angazhimeve profesionale është majft aktive edhe me postime në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi aktorja është paraqitur tejet joshëse në një imazh që postoi në llogarinë e saj në Instagram.

Olta shihet e veshur me një trupore të bardhë, e cila ia vinte në pah format e tonifikuara të trupit.

Ulur në një karrige dhe me dukjen pa grim, Gixhari mahniti edhe një herë tjetër me paraqitjet atraktive.

Ndërkohë, nuk munguan edhe pëlqimet dhe komentet e shumta të fansave të aktores, që ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, kujtojmë që Olta aktualisht është e e angazhuar me xhirimet e filmit të ri “Në kuadër të dashurisë”, ku do ta shohim përkrah fituesit të BBVA 2, Luiz Ejlli./Telegrafi

Publikime te ngjashme