Njësia Speciale arrin në stacionin policor të Ferizajt

0 minutes, 29 seconds Read

Indeksonline raportoi më herët se Njësia Speciale është noisur drejt Shtërpcës, pas plagosjes së dy serbëve atje.

Ndërkohë, Indeksonline raporton se në stacionin policor të Ferizajt tashmë kanë arritur autoblindat e Njësisë Speciale.

Në Shtërpcë, sot u plagosën dy të rinj, një 11 dhe një 21 vjeçar, të komunitetit serb.

Deri më tani, policia ka arrestuar një person, i cili dyshohet të ketë shtënë me armë drejt viktimave, gjatë kohës sa po ngiste automjetin.

Indeksonline do t’iu mbajë në vazhdimësi të njoftuar mbi rastin.

 

Publikime te ngjashme