Mushkolaj: Manastiret, si ai i Banjskës, strehë për terroristë dhe depo armatimi!

0 minutes, 12 seconds Read

Analisti, Imer Mushkolaj ka reaguar pas sulmit terroist në Veri ku mbeti i vdekur një polic dhe tjetri i plagosur.

“Sulm terrorist i Serbisë në Kosovë. Manastiret, si ai i Banjskës, strehë për terroristë dhe depo armatimi”, ka shkruar ai. /Indeksonline

Publikime te ngjashme