Ministri Peci për objektin e AAK-së, e paralajmëron Haradinajn: “Shihemi të hënën!”

0 minutes, 31 seconds Read

Sot AAK i reagoi ministrit të Bujqësisë, Faton Pecit për vendimin që ka marrë kjo ministri për ta marrë prapë objektin ku qëndron selia e AAK-së në pronësi të kësaj ministrie.

Peci tha se “Shihemi të hënën!”

“Shihemi të hënën!

Unë punoj edhe çdo fundjavë por duke qenë se kaloi orari i punës së administratës, shihemi të hënën!

Ju uroj një fundjavë të qetë!

P.s: Qytetarët më së miri e vlerësojnë përmes këtyre fotografive se kush janë manipulantët dhe matrapazët!” – ka shkruar Peci.

Publikime te ngjashme