‘Luizi, kryeministër i ardhshëm’, dron për Luizin në protestën e Berishës

0 minutes, 14 seconds Read

Fansat e konkurrentit të Big Brother VIP, Luiz Ejlli kanë përgatitur nga banderolë për Luizin, të cilën do e ngrejnë në protestën e organizuar nga opozita.

'Luizi, kryeministër i ardhshëm', dron për Luizin

“Luizi, kryeministër i ardhshëm”, shkruhet në banderolë me foton e këngëtarit dhe flamurin.

'Luizi, kryeministër i ardhshëm', dron për Luizin

Publikime te ngjashme