Luizi bën paralajmërimin e madh, të hënën do të vije momenti i shumëpritur

0 minutes, 36 seconds Read

Ç’pritet të ndodhë të hënën, Luizi bën paralajmërimin e madh.

Në faqen zyrtare të “Big Brother Vip Albania” në Instagram është publikuar një lajmërim. “Këtë të hënë kemi diçka për t’ju thënë”, shkruhet në postimin që duket se ka lidhje me filmin e shumëpërfolur ku do luajnë Luizi dhe Olta.

Me shumë mundësi të hënën do kemi mundësi të njihemi me kastin ose me trailerin e filmit të shumëpërfolur.
Filmi do të titullohet “Në kuadër të dashurisë“, ku siç duket janë frymëzuar nga frazat e përdorura në Big Brother Vip”. Ky film do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.

Publikime te ngjashme