Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

0 minutes, 17 seconds Read

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë mbrëmje në Pogradec.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Ohër  me magnitudë 3.1 ballë të shkalles Rihter.

Lëkundjet janë ndjere në qytetin e Pogradecit dhe rrethina.

Ky eshte termeti i dytë që goditi sot Ohrin, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Pogradec./Top-channel

Publikime te ngjashme