Kush është bukuroshja në shoqërinë e Luizit

0 minutes, 14 seconds Read

Luiz Ejlli së fundi e ka lansuar spotin e këngës “Përjetësisht”, këngë e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Vajza në foto me Luizin është protagonistja e spotit, me të cilin Luizin e ka shijuar një darkë dhe bisedë të këndshme.

Publikime te ngjashme