Kristi dhe Keisi, janë çifti i dytë i krijuar brenda “Big Brother VIP Albania”.

Madje çifti kanë dhuruar edhe puthjen e parë ani pse përmesë një sfide, shkruan lajmi.net.

Kundër kësaj lidhje ka dalur babai i Keisit, Sabiani.

Këngëtari ka dalë kundër pasi Kristi ka ende një lidhje jashtë, lidhje të cilën e kishte treguar vetë ai.

E dashura e përfolur e Kristit ndërkohë reagoi duke publikuar bisedën e fundit me të në ‘InstaStory’.

Pas kundërshtimit të lidhjes, Sabiani e ka hequr vajzën e tij nga ‘Instagrami’, e që kjo e fundit e mbanë ende atë./Lajmi.net/