Kiara dhe Luizi po e bëjnë stërgjysh, ky është reagimi i gjyshit të Kiares (Video)

0 minutes, 26 seconds Read

Luiz dhe Kiara po bëhen prindër për herë të parë ku do bëhne prindër të një vajze.

Dje ata festuan një vjetorin e lidhjes së tyre ndërsa këtë ia treguan edhe gjyshit të Kiares.

Bashkë me Luizin ata bënë gëzuar me nga një gotë.

Ndërsa, është për tu marrë shembull raporti i mirë që Luizi gëzon me gjyshin e Kiares./InfoKosova

Shiko videon:

Publikime te ngjashme