Ka nisur disa ditë duke qarë, Luizi tregon pse? “Më kujtohet babai me atë këngë”

0 minutes, 28 seconds Read

Për disa ditë rresht Luizi është parë duke qarë në mëngjes gjë që i bëri të gjithë kurioz për arsyen. Gjatë spektaklit të së martës, Arbana e pyeti Luizin pikërisht për këtë dhe të gjithë e morën përgjigjen.

Luizi zbulon arsyen pse qan çdo mëngjes

“Kënga ‘Apologise’ që vendosin në mëngjes është e vetmja këngë moderne siç e quante ai, që i pëlqente babit. Sa fillon ajo këngë, jam dhe vetëm aty dhe emocionohem se do doja të ishte gjallë dhe të më shihte”, tha Luizi.
Luizi zbulon arsyen pse qan çdo mëngjes

Publikime te ngjashme