Modelja shqiptare, Jori Delli u bë më e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Jori ka postuar disa imazhe të reja nga pushimet në Vlorë, e në të cilat dukej në formë të mrekullueshme.

Foto: Jori Delli/Instagram

Në disa foto, modelja u shfaq atraktive në bikini të zeza dhe në të tjera me veshje për surfim.