“Janë tërbuar për pushtet”! Veprimtari nga Amerika reagon ashpër ndaj opozitës – ja pse përmend Vuçiqin!

0 minutes, 42 seconds Read

Gjatë ditës së sotme është mbajtur seanca e radhës në Kuvendin e Kosovës, për situatën në veri të vendit.

E ashpër ka qenë opozita ndaj kryeministrit Kurti, duke e fajësuar për të gjitha ngjarjet që u shkaktuan nga serbët.

E në lidhje me këtë ka reaguar veprimtari nga Amerika, Ramazan Bekteshi.

Ai u shpreh se të gjitha akuzat sot qenë kundër kryeministrti e asnjë kundër Vuçiqit dhe bandave, përcjell “Bota sot”.

Janë tërbuar për pushtet, duke i harruar tradhëtitë, tha ndër të tjera ai.

Postimi i plotë

Sot opozita në parlament, të gjitha shtizat i drejtoi kundër KM të vet, asnjë kundër Vuçiqit & bandave. Janë tërbuar për pushtet, duke i harruar tradhëtitë”, shkroi Bekteshi në postimin në Facebook.

Publikime te ngjashme